Tanie gry, czyli gdzie szukać promocji?

Jeżeli chcemy kupić grę w okazyjnej cenie, musimy odwiedzić z reguły wiele punktów sprzedażowych i porównać ich oferty. Dzisiaj z pomocą przychodzi nam Internet. Bez wychodzenia z domu możemy się zorientować o obowiązujących trendach, a także obowiązujących cenach, które często są zbyt wysokie i zdecydowanie przekraczają wydatki w domowym budżecie na ten miesiąc. Wobec tego, gdzie szukać promocji?
Wiele stron internetowych posiada specjalne zakładki, opatrzone kategoriami wyprzedaże, promocje, czy też sale. Warto tam zaglądać od czasu do czasu i sprawdzać, czy nasza wypatrzona gra właśnie nie znalazła się tam z przekreśloną starą ceną i nową, czerwoną, obniżoną zwykle nawet do kilkudziesięciu procent. Różnice w cenie są znaczne, więc czasami warto się uzbroić w cierpliwość i pilnować okazji.
Innym sposobem jest kupowanie okazyjne w sklepach stacjonarnych. Kilka razy do roku, szczególnie na Dzień Dziecka, w okresie przedświątecznym a także podczas czarnego czwartku można upolować długo wyczekiwaną grę ze spektakularnym rabatem, sięgającym rzędu kilkudziesięciu procent. Uśmiech na twarzy dziecka będzie równoznaczny z tym naszym, kiedy pomyślimy, ile udało się nam zaoszczędzić.
Warto posiadać karty stałego klienta lub inne, jakie oferują specjalne sklepy czy punkty zajmujące się dystrybucją i sprzedażą gier, które nas interesują. W ten prosty sposób będziemy zawsze ubezpieczeni w parę procent dodatkowego rabatu, który będziemy mogli wykorzystać przy każdych zakupach, o dowolnej porze.
Można też dołączyć do grup na facebooku i wymieniać się doświadczeniami z innymi graczami. W takich społecznościach często zdarza się, że ktoś będzie chciał odsprzedać grę za niedużą, czasami wręcz symboliczną kwotę. Wówczas okazja jest niepomierna do wysiłku włożonego w zdobycie upragnionej gry.

Tanie gry, czyli gdzie szukać promocji?Okazjonalnie proponujemy śledzić witryny internetowe poświęcone tylko różnym wersjom gier. W nich także pojawiają się różnego rodzaju obniżki i promocje. Wówczas możemy nabyć produkt dobrej jakości za stosunkowo niską cenę. Jednak gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości, to najłatwiej rozwiać je, sprawdzając koszty w internetowych porównywarkach cen.

Dodaj komentarz